Przesyłki i zwroty

Twoja przesyłka

Przesyłki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 14 dni od otrzymania płatności i są dostarczane przez Firmy Kurierskie i Pocztę Polską z funkcją śledzenia towaru. Towar jest wykonywany na specjalne zamówienie klienta. Jeśli preferujesz dostawę na specjalnych warunkach (np. dostawa w Sobotę lub o określonej godzinie), musimy zastosować dodatkowe koszty, więc skontaktuj się z nami przed wybraniem tej metody. Niezależnie od wyboru wysyłki dostarczamy link do śledzenia przesyłki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, podczas gdy opłaty za transport różnią się w zależności od całkowitej masy przesyłki. Zalecamy grupowanie przedmiotów w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch oddzielnych zamówień składanych oddzielnie, a opłaty za przesyłkę będą naliczane do każdego z nich. Twoja przesyłka zostanie wysłany w specjalnie zabezpieczonej paczce i z informacją o ochronie delikatnych przedmiotów.

Opakowania mają duży rozmiar, a przedmioty są dobrze chronione.

Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki i jej zawartości w obecności kuriera przy jej odbiorze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody w obecności kuriera. Brak spisanego protokołu szkody lub spisanie go nie właściwie skutkować będzie nie uwzględnieniem reklamacji !!!